نظرسنجی دوره نهم انتخابات مجلس گچساران

این وبلاگ قبولی آقای تاجگردون را در این دوره تبریک گفته و امیدواریم در آینده شاهد تلاشهای خالصانه ایشان باشیم


بازديد : مرتبه
تاريخ : یکشنبه بیست و دوم خرداد ۱۳۹۰
***آقای اسماعیلی  همان طور که مستحضرید از  حوزه بویراحمد گرمسیر به غیر از شما آقایان "جعفری" و" رمضانی" اعلام کاندیداتوری کرده اندو ترکها و اصلاح طلبان هم کاندیدا خواهند داشت؛ با توجه به این مسائل گفته شده به چه امیدی وارد صحنه انتخابات شده اید؟
 
عرض کردم با توجه به اینکه مدرس دانشگاه هستم،افتخار خدمت رسانی به قشر معزز و مکرم دانشجو را در 14سال گذشته داشته ام و خود را یک چهره فرهنگی می دانم پس خیلی اعتقادی به این مرز بند ها که گفتید ندارم.چون وقتی  دشمنان جهان در تهاجم فرهنگی نتیجه نگرفت دست به کار شد تا بحث قومیت و قوم گرایی را مطرح کند.اگر اندیشه ها این قدر پایین باشد که مرزهایی این چنین که شما عرض نمودید ترسیم شود سنگ هم روی سنگ بر نمی آید.پس اولین امیدم به خداست و دوم مردم،جوانان و دانشجویان و دانشگاهیان است.با توجه به  اینکه جوان ترین کاندیدا هستم و قرابت زیادی با دانشجویان و دانشگا هیان دارم و اقشار مختلفی که قبلا خدمت شما عرض کردم به امید خدا و حمایت این اقشار امیدوارم با قاطعیت در صحنه انتخابات پیروز شوم.

محجوب : جناب آقای اسماعیلی کمی هم واقع بینانه فکر کنید وقتی سه کاندید از یک منطقه اعلام حضور میکنند قطعا آراء تقسیم خواهد شد و این به نفع کاندیدهای دیگر است.
زیاد به آرای دانشگاه و دانشجویان هم تکیه نکنید چون در زمان انتخابات ممکن است این تعداد دانشجو در شهر حضور نداشته باشند و حتما دانشجویان غیربومی(یاسوج-کهگیلویه-نورآباد و...) برای انتخابات شهر خود تعصب دارند و رای خود را برای نماینده شهرشان به صندوق می اندازند.
از کسانی(افراد محلی) که در دیدار رو در رو از حضورتان ابراز خوشنودی و شادی میکنند زیاد دل مبندید و ببینید اگر آقای جعفری یا سرهنگ رمضانی با آنها ملاقات داشته باشند چه نظری دارند.
با تمام این اوصاف بر نظر قاطع خود استوار بوده و تا پایان انتخابات حضور داشته باشید تا کسانی که به شما اعتماد کرده و دست دوستی را با هم فشرده اید دلگرمتر شوند و بر خلاف نظر عامه رسانه های خبری به نفع کسی کنار نروید.ارسال توسط مدير وبلاگ
آرشيو مطالب
پيوند هاي روزانه
امکانات جانبي